Moderní ubytování s příjemnou atmosférou a úctou k historii

HOTEL UNITAS PRAHA

Poskytujeme ubytování v prostorných a pohodlných pokojích. Design hotelu byl navržen s ohledem na historický význam budovy, která bývala klášterem. Pečlivě vybrané nehořlavé látky, koberce a dekorace spolu s pohodlnými postelemi a pohovkami, to vše v jednoduché barevné harmonii. Originální český nábytek doplňuje atmosféru a podtrhuje útulnost našeho ubytování.

Jedinečná lokalita

Nacházíme se v Bartolomějské ulici na Starém městě, jen pár kroků od světoznámých památek. Nechte se obklopit krásou hlavního města a vychutnejte si kulturu, muzea, restaurace a obchodní pasáže, které naše lokalita nabízí.

Ocenění

Náš hotel každoročně dosahuje výborných hodnocení na světových cestovatelských portálech. Na vylepšování našich služeb neustále pilně pracujeme a spokojenost hostů je pro nás absolutní prioritou.

  • 2019 TripAdvisor Travelers' Choice Awards - 1. místo v České republice
  • 2019 TripAdvisor Travelers' Choice Awards - 14. místo v Evropě

Prostorné pokoje

Vyberte si z našich pečlivě vyzdobených a pohodlných pokojů. Design pokojů byl vytvořen s úctou k historii budovy. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, bezplatným internetovým připojením, televizory a minibary. Je jen na Vás, který typ si vyberete.

Single

Double

Superior

Suite

Honeymoon

"Bezva poloha a parking. Skvělý výběr u snídaně a velmi milá paní na recepci!"
Dana
Česká republika